شرایط و ضوابط سایت خانه احسان:

1. خریدار موظف است در هنگام تحویل، نوع، تعداد و سلامت (عدم فساد) محصول را بررسی کرده و درصورت مشاهده‌ هر گونه مشکل در حضور پیک، با پشتیبانی سایت تماس گرفته و محصول یا محصولات را تحویل نگیرد. در صورت تحویل، عواقب آن به عهده‌ی خود خریدار می‌باشد.

2 . در صورت عدم حضور خریدار در محل تحویل، سفارش برگشت داده شده و اگر خریدار متمایل به دریافت دوباره سفارش باشد، هزینه‌ی ارسال مجدد از او دریافت خواهد شد. در غیر اینصورت هزینه پیک از مبلغ پرداختی کسر و مابقی وجه به حساب خریدار عودت داده خواهد . با توجه به عدم استفاده از مواد نگهدارنده در محصولات، امکان فساد آنها وجود دارد و نیاز به نگهداری خاص دارند.

3. در صورت عدم رضایت مشتری از کیفیت محصول، مرجوع کردن کالا و برگرداندن وجه آن تا 7 روز بعد از تحویل کالا، امکان‌پذیر می‌باشد.

4. هر کاربر مسئولیت صحت اطلاعات مندرج در حساب کاربری را می‌پذیرد و متعهد می‌شود که در صورت تغییر در هر بخش از این اطلاعات، حساب کاربری خود را به روز نماید.

5. هر شخص (اعم از حقیقی و حقوقی) تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری در سایت خانه احسان می‌باشد.

6. استفاده از محتوای موجود در سایت خانه احسان، تنها برای مقاصد فرهنگی و با ذکر منبع امکان‌پذیر است.

ارسال کالا به سراسر کشور
پرداخت در محل برای مشهد
7 روز ضمانت بازگشت کالا
ضمانت کیفیت محصولات
دانلود اپلیکیشن
دریاف از بازار دریاف از سیب اپ

خانه احسان ، بزرگترین مرکز تهیه و توزیع محصولات سالم و ارگانیک در کشور

خانه احسان از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه اصلاح سبک زندگی برگرفته از الگوی زندگی سنتی ایرانی آغاز کرده است. با توجه به سبک زندگی بیماری‌زا در جامعه‌ کنونی، برای داشتن یک زندگی سالم، پیشگیری بهتر از درمان است و جهت رسیدن به این هدف، به یک الگوی زندگی حکیمانه و علمی نیاز است. با تحقیقات علمی و جامع در این خصوص، به این نتیجه رسیدیم که بهترین راهکار، سبک زندگی به روش سنتی می‌باشد.